Maternovy stránky

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 2.kolo

Horní Cerekev   20. 6. 2021
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Nymburská Pavlína05Černovice 9810099989799591
2.Hauer Jiří96Plzeň 969897969799583
3.Čugová Kateřina99Třešť 979898959699583
4.Prokeš Karel07Černovice 989994959896580
5.Hromada Jindřich05Stromovka Č.Bud.969599989595 578
6.Přibyl Miloslav67AVZO H. Cerekev9595949897 98577
7.Matějková Michaela97H.Cerekev96939995 9896577
8.Michal Vladimír58Mostiště 959496 989895576
9.Helešic Jaroslav02Slatina Brno9595 97969498575
10.Materna Jiří64Žďár n/Sáz.93 9497979896575
11.Zíka Petr02Černovice 96 9598969595575
12.Sysel Vojtěch05Slatina Brno 939796989893575
13.Hrubeš Vilém51 AVZO Žirovnice 939796969696574
14.Frolík Jakub 04Stromovka Č.Bud.979797969690573
15. Trávníček Jiří56Batelov 969293999496570
16. Vlčková Michaela01H.Cerekev949794949693568
17.Povrle Jan75AVZO H. Cerekev979594969492568
18.Humeš Adam04Slatina Brno959697909297567
19.Němcová Kateřina01Stromovka Č.Bud.969394949694 567
20.Lemberk Matěj04Černovice 9495939794 93566
21.Frolík Josef77Stromovka Č.Bud.92959495 9495565
22.Srník Albert08Slatina Brno949293 959794565
23.Helešicová Barbora98Dukla Plzeň9697 95939291564
24.Kafková Adéla08Černovice 94 9894939292563
25.Doležal Bohumír52Batelov 969195919296561
26.Urbánek Štěpán78 AVZO Košetice 959493909096558
27.Němec Lukáš 05Stromovka Č.Bud.939693918996558
28. Plocek David06H.Cerekev959190939196556
29. Frolík Josef06Stromovka Č.Bud.908793969595556
30.Košťák František49Batelov 909293929591553
31.Šebestová Ivana92H.Cerekev938998919089550
32.Vašulková Ema11Slatina Brno939289939092 549
33.Váňová Diana02H.Cerekev898792949487 543
34.Kučera Tomáš73AVZO Košetice 8990869193 91540
35.Kolb Matěj06Stromovka Č.Bud.86908991 9291539
36.Šitavanc Erik05Slatina Brno889187 869387532
37.Snítilý Jan52AVZO Košetice 8792 89878689530
38.Vaňková Lucie09H.Cerekev9289 90917389524
39.Váňa Tomáš07H.Cerekev8180 82859388509
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1.Helešicová Barbora98Dukla Plzeň969794969495 572
2.Vlčková Michaela01H.Cerekev9497939297 95568
3.Materna Jiří64Žďár n/Sáz.9394909296 96561
4.Helešic Jaroslav02Slatina Brno95959293 9293560
5.Humeš Adam04Slatina Brno95969290 9488555
6.Nymburská Pavlína05Černovice 9810083 819190543
7.Lemberk Matěj04Černovice 949584 869289540
8.Zíka Petr02Černovice 969590 858287535
9.Němcová Kateřina01Stromovka Č.Bud.9693 84819185530
10.Srník Albert08Slatina Brno94 9282848391526
11.Hromada Jindřich05Stromovka Č.Bud. 969579818682519
12.Sysel Vojtěch05 Slatina Brno939766818886511
13.Frolík Jakub 04Stromovka Č.Bud.979771728486507
14. Němec Lukáš05Stromovka Č.Bud.939675758286507

Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609