Maternovy stránky

Velká cena SSK Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě   12. 6. 2021
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Nymburská Pavlína05406790202 - Černovice9798989998 9758723
2.Prokeš Karel07423430202 - Černovice9796 9596969857825
3.Zaplatílek Ondřej0440713 0162 - Brno Slatina91979696949456817
4. Vosátka Matěj05436270123 - PATRIOT Brno949596909695566 11
5.Hynšt Ondřej05436280123 - PATRIOT Brno93919198 979356313
6.Kafková Adéla08430280202 - Černovice95 959290929455810
7.Jeřábková Barbora0843156 0162 - Brno Slatina93899787959255314
8. Vlček Jan08436260123 - PATRIOT Brno97938989899555210
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Hauptmanová Marta90417580030 - N.Město na Mor.92859892 949755810
2.Havelková Radka01417600030 - N.Město na Mor. 92959393958955712
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Zíka Petr02401840202 - Černovice979996969997 58430
2.Hlaváček Stanislav54056570162 - Brno Slatina9499 9895999758226
3.Michal Vladimír5805897 0287 - Mostiště97959597969957921
4. Jeřábek Zdeněk82431660162 - Brno Slatina939497969999578 24
5.Šenkapoul Vladimír53031830039 - Třešť95959795 949657210
6.Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sáz. 98979792929457019
7.Trávníček Jiří56 010140383 - Batelov92919496979756713
8. Dočekal Stanislav63006770120 - Chotěboř969593969195566 15
9.Včelík Radek71399930119 - Pomezí91989093 929656014
10.Doležal Bohumír52010150383 - Batelov95 939590969055910
11.Šlancar Ladislav7525150 0161 - Žďár nad Sáz.93919894919155813
12. Košťák František49010170383 - Batelov888789899294539 7
13.Nedělka František53179040161 - Žďár nad Sáz.848483 8380814954
14.Smaženka František7732737 0030 - N.Město na Mor.637067705768395 
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Zaplatílek Ondřej04407130162 - Brno Slatina9197858891 925449
2.Nymburská Pavlína05406790202 - Černovice97 988578889153713
3.Hynšt Ondřej0543628 0123 - PATRIOT Brno9391708291755028
4. Vosátka Matěj05436270123 - PATRIOT Brno949575708077491 6
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sáz.9897909395 9556814
2.Zíka Petr02401840202 - Černovice9799 9089939456218
3.Dočekal Stanislav6300677 0120 - Chotěboř96958883909054210
4. Smaženka František77327370030 - N.Město na Mor.637046576856 3601

Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070


Přebor okresu Žďár nad Sázavou

Nové Město na Moravě   12. 6. 2021
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Hauptmanová Marta90417580030 - N.Město na Mor.92859892 949755810
2.Havelková Radka01417600030 - N.Město na Mor. 92959393958955712
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Michal Vladimír58058970287 - Mostiště9795959796 9957921
2.Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sáz.98 979792929457019
3.Šlancar Ladislav7525150 0161 - Žďár nad Sáz.93919894919155813
4. Nedělka František53179040161 - Žďár nad Sáz.848483838081495 4
5.Smaženka František77327370030 - N.Město na Mor.637067 675768392 
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sáz.9897909395 9556814
2.Smaženka František77327370030 - N.Město na Mor.63 70465768563601

Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070