Maternovy stránky

Červnové střílení

České Budějovice   13. 6. 2020
VzPu 30 vleže, VzPu 40

Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazKlub 1.2.3. Celk.
1.Knap Miroslav0843533Manušice 0200100,3105,1104,6  310
2.Hovorková Ivana0943173Stromovka Č.B. 030199,7103,4101,6  304,7
3.Krejčíř Bořek0843694Horní Cerekev 0252101,2 101,8101,3 304,3
4.Janda Matyáš0842558 Stromovka Č.B. 0301100,5100,6102,6 303,7
5.Štěpničková Ema 0843718Vlašim 004997,6101,598,1 297,2
6. Durila David0943164DUEL Praha 006997,998,494,1 290,4
7.Kolb Štěpán0941811Stromovka Č.B. 03019496,793,6 284,3
8.Knap Šimon1043534Manušice 020092,890,6100,1 283,5
9.Durila Tomáš0943163DUEL Praha 006985,690,691,7  267,9
10.Jílková Veronika1043544Klatovy 017395,886,879,3  261,9
11.Preisler Filip1043545Klatovy 017374,380,5 86,7 241,5
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazKlub 1.2.3. Celk.
1.Durilová Tereza0641690DUEL Praha 0069102,3103,3104,1  309,7
2.Kolb Matěj0641153Stromovka Č.B. 0301103,8102,6103,3  309,7
3.Turjanica Jakub0742354Klatovy 0173103,7102,9 102,3 308,9
4.Burghauser Ondřej0641454Klatovy 0173105 102,8100,1 307,9
5.Ryneš Jindřich0742010Klatovy 0173 103,8100,5103,3 307,6
6.Váňa Tomáš0743296 Horní Cerekev 0252100,5103,6100,5 304,6
7.Čiperová Barbora 0743541Klatovy 017399,4100,7102,9 303
8. Folbrechtová Nika0743793Stromovka Č.B. 0301101,499,8101,3 302,5
9.Bícová Kateřina0742556Stromovka Č.B. 0301100,199,6100,5  300,2
10.Frolík Tomáš0742389Stromovka Č.B. 030198100,499,4  297,8
11.Sotona Šimon0743784Stromovka Č.B. 030198,995,9 99,7 294,5
12.Monzar Filip0643616Klatovy 017398 98,497,6 294
13.Hrudičková Martina0743550Klatovy 0173 99,693,797,8 291,1
14.Šolin Michal0743527 Manušice 020099,496,693 289
15.Kaňka Damián07  Klatovy 017391,889,189,5 270,4
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 10ti let s oporou
Poř.JménoNar.PrůkazKlub 1.2.3. Celk.
1.Kůra Jan0943792Stromovka Č.B. 0301104,3103,4103,8  311,5
2.Sadovský Jindřich0843786Stromovka Č.B. 030196,298,5 97,9 292,6
3.Chrt Lukáš0943172Stromovka Č.B. 030193,2 94,6101,2 289
4.Kornatovský Robin1043789 Stromovka Č.B. 030195,193,799,9 288,7
5.Turjanica Václav 1043546Klatovy 0173100,594,192,6 287,2
6. Štěpničková Nela11 Vlašim 00499793,492,1 282,5
7.Nikl Tobiáš10 Klatovy 017388,892,597,5 278,8
8.Hauff Matyáš1043790Stromovka Č.B. 030190,378,278,2  246,7
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.PrůkazKlub 1.2.3.4.Celk.
1.Lažanová Valerie0341110Stromovka Č.B. 030110399,699,5101,3 403,4
2.Prchal Jakub0441815Stromovka Č.B. 030198,297,299,2 100,5395,1
3.Hájek Jan0441154Stromovka Č.B. 030191,1100,6 99,399390
4.Jaklová Jana0542968Klatovy 017399,998 95,895,7389,4
5.Hromada Jindřich0540922Stromovka Č.B. 0301 96,898,592,999,2387,4
6.Pavlík Matěj0440926 Stromovka Č.B. 030196,3100,197,492,8386,6
7.Nedvěd Jáchym05 43785Stromovka Č.B. 030195,194,69595,8380,5
8.Frolík Jakub 0441816Stromovka Č.B. 030189,295,596,496377,1
9. Němec Lukáš0540456Stromovka Č.B. 030197,191,291,989,4369,6
10.Vondra Matěj0643070Stromovka Č.B. 030197,294,188,788,4368,4
11.Kolb Matěj0641153Stromovka Č.B. 030182,577,381,389,7 330,8
12.Frolík Josef0641812Stromovka Č.B. 030191,973,486,3 74,6326,2
13.Šabatka Richard0643072Stromovka Č.B. 030181,4 72,169,476298,9
14.Trobl Filip05 Stromovka Č.B. 0301 7153,676,763,2264,5

Hlavní rozhodčí: Voldán Petr A 0130