Maternovy stránky

Velká cena SSK Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě   13. 6. 2020
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Schröpfer František02407000386 - Březolupy9897979799 9758530
2.Uhlíř Patrik05411400039 - Třešť9291 9496929656117
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Vlčková Michaela01393000252 - Horní Cerekev94989896100 9758326
2.Čugová Kateřina99404130039 - Třešť9797 9596979858023
3.Hauptmanová Marta9041758 0030 - N.Město na Mor.92929295889455314
4. Havelková Radka01417600030 - N.Město na Mor.838477849091509 11
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Hlaváček Stanislav54056570162 - Brno Slatina9995979898 9758427
2.Michal Vladimír58058970287 - Mostiště9397 9399979957822
3.Trávníček Jiří5601014 0383 - Batelov95979896969657821
4. Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sázavou959596959796574 20
5.Pěch Pavel71056500162 - Brno Slatina919698100 939457224
6.Tůma Martin85280600039 - Třešť94 929798979457222
7.Šenkapoul Vladimír5303183 0039 - Třešť97959697939156916
8. Vídeňský Miroslav53056770054 – H.Králové - Třebeš969495919693 56512
9.Dočekal Stanislav63006770120 - Chotěboř9694 9694919156214
10.Košťák František4901017 0383 - Batelov96918888929555011
11. Kříž Milan44047580349 - Luže9190909295895477
12.Šlancar Ladislav75251500161 - Žďár nad Sázavou87898987 91865295
13.Nedělka František53179040161 - Žďár nad Sázavou 8685879092795199
14.Čech Jiří29 037520253 - Sezemice8084907787814993
15. Smaženka František77327370030 - N.Město na Mor.567283787779 4451
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Schröpfer František02407000386 - Březolupy9897949691 9657214
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Vlčková Michaela01393000252 - Horní Cerekev9498939198 9757120
2.Havelková Radka01417600030 - N.Město na Mor.83 84768075764743
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sázavou9595929491 9756415
2.Dočekal Stanislav63006770120 - Chotěboř96 94818292875328
3.Tůma Martin8528060 0039 - Třešť9492888081765117

Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070


Přebor okresu Žďár nad Sázavou

Nové Město na Moravě   13. 6. 2020
LM, SM 60, 3x20

Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Hauptmanová Marta90417580030 - N.Město na Mor.92929295 889455314
2.Havelková Radka01417600030 - N.Město na Mor. 83847784909150911
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Michal Vladimír58058970287 - Mostiště9397939997 9957822
2.Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sázavou95 95969597965745
3.Šlancar Ladislav7525150 0161 - Žďár nad Sázavou8789898791865295
4. Nedělka František53179040556 - Vojnův Městec868587909279519 9
5.Smaženka František77327370030 - N.Město na Mor.567283 7877794451
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Havelková Radka01417600030 - N.Město na Mor.8384768075 764743
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1.Materna Jiří64002980161 - Žďár nad Sázavou9595929491 9756415

Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070